ميلاد کريمه اهل بيت مبارک باد

بسم الله الرحمن الرحيم<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

قال الصادق ( عليه السلام ):

قال الامام الصادق (ع):ستدفن بضعة مني بقم من زارها عارفا بحقها وجبت له الجنة

هر كس دخترم فاطمه را در قم زيارت كند در حالي كه حق و منزلت او را بداند بهشت بر او واجب ميشود

 ميلاد کريمه اهل بيت حضرت فاطمه

معصومه (س) بر تمامی شيعيان

مبارک باد .

 گروه فرهنگی وبلاگ نويسان

 

 حزب الله برگزار مينماييد :

 ديدار با جانبازان هشت سال دفاع مقدس

 در آسايشگاه جانبازان سعادت آباد

 زمان : چهارشنبه ۲۵/۹/۸۳ ساعت ۹ صبح

برادران علاقه مندان جهت شرکت در اين برنامه راس ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه در محل مسجد الرضا (ع) واقع در خيابان خرمشهر؛ خيابان شهيد عشقيار ؛ ميدان نيلوفر ؛ حضور بهم رسانند ؛  

 

علاقه مندان جهت کسب اطلاع بيشتر با آيدی samavar35@yahoo.com و يا m_amin170۶@yahoo.com تماس حاصل نمايند .

 

*****************************

بسم المعشوق

بچه ها سلام

 

می خوام امروز یه چیزی بگم مطلبم رو با یه سئوال شروع می کنم .

تا حالا دیوونه دیدید ؟!

اصلا می دونید دیوونه کیه ؟!

 چقدر دوست دارید دیوونه باشید ؟!

 به نظرتون این دوونگی نیست که بخواد کسی دیوونه باشه ؟!

اصلا به کی دیوونه می گن ؟!

اینا همه سئوالهایی نيست که به ذهن من می رسه . شاید وقتی می گن دیوونه آدم معنای بدی ازش برداشت می کنه .

حالا یه سئوال : به نظر شما دیوانه حسین (ع) کیه؟!

 به کی می گن دیوونه حسین ( ع) ؟!

   چند روز پیش بود که از سره دیوونگی با یه عده از رفقای دیوونه رفتیم دیوونه خونه حسین (ع) رو ببینیم . شاید برای خیلی ها سئوال باشه که مگه دیوونه شدیدم که می خوایم بریم دیوونه خونه رو ببینیم ؟ !

برای خودمون هم سئوال بود . خلاصه حدود ساعت 10 بود که جلوی مسجد الرضا (ع) جمع شدیم .

سوار ماشین شدیم و خلاصه راه افتادیم به سمت خیابون سعادت آباد .

آخر خیابون سعادت آباد که رسیدیم تازه فهمیدیم که چقدر سعادت داشتیم که اومدیم دیوونه دیوونه های حسین (ع) بشیم . یه جایی یه تابلو بود که نوشته بود بیمارستان اعصاب و روان سعادت آباد .

 خیلی بهم بر خورد مثل اینکه بهم فحش دادن . غیرتم به جوش اومده بود .    نمی دونم چرا شاید این بیمارستان نوشتن و این اعصاب و روان برام یه ذره سخت بود تحملش . شاید باید روی اون تابلو می نوشتند بهشت خدا . به طرف منزلگاه شهیدان زنده خدایی . یا شاید هم باید می نوشتند عرش خدا روی زمین . شایدم بهتر بود بنویسند دلیل بخشش مردم تهران و ایران . منزل غیرتمند ترین غیرتمندان عالم . وادی نور . فرودگاه ملائکه الله . معراج پیامبران الهی و خلاصه هر چه اسم خوب و با مسماء می شد برای اونجا گذاشت تا معنای اون بهشت خدا را بده .

 

راستی رفقا اونجا کجا بود ؟!

چه چیزی روی تابلوی اونجا باید می نوشتند ؟!

به طرف کجا نزدیک می شوید ؟!

وقتی می شنیدم که خانم بد حجابی می گفت: من کف پای همه کسانی که مجروح جنگی اند رو می بوسم نمی فهمیدم حرفش رو . وقتی می شنیدم منصوری اون جانباز سر افراز می گفت : برای دینم رفتم برای مردمم رفتم. نه هوشی در سر بود نه عقلی بود تا بفهمم که این مرد ترین مرد عالم چی می گه؟!

 وقتی می گفت : ان شا الله اقا بیادمثل اون بود که معنای تازه ای از مهدویت زنده شده بود برام . مثل اون بود که مهدی فاطمه اماده ظهور بود و خون تا زه ای در رگهام جريان ژيدا می کرد. و معنای انتظار رو می فهمیدم .

باور نمی کنید که چقدر دردناک و خجالت آور بود که جانبازی باهمه جراحتی که براو وارد شده بود. وقتی ازش پرسیدم :

چرا رفتی ؟! گفت برای دینم رفتم و باز هم میروم چون فرمانه امامه . وقتی که يکی از اين بهشتی ها می گفت وظيفم رو تشخيص دادم و انجام دادم.

از خودم پرسيدم راستی وظيفه ما چيست ؟ ! فرمان امام ما چيست ؟!

نمی دانید چقدر با صفا بود امیر هوشنگ افتخاری پور همان که به محض دیدم ما از ته سالن دوید و اومد وگفت من برادر طلبه شهید بسیجی عارف علیرضا افتخاری پورم عضو گردان عمار لشکر محمد رسول الله ... .

چقدر زیبا بود صدای سوت بلبلی زدن رمضانی اون جانبازی که اهل سواد کوه بود و برای    روحیه دادن به بچه های آسا یشگاه یا همان بهشت خدا در تهران - سعادت آباد سوت بلبلی میزد . گوئیا همت تمام قامت ایستاده بود و داشت به بچه ها رو حیه می داد  گوييا مسيح کردستان زنده شده بود و مردم را به جهاد می خواند و غيرت .

چقدر سوزناک می خواند محمد علی مهدی زاده اهل قم همون بسیجی عارف و شهید زنده ای که به زعم خیلی از ما اهل زمین دیوانه و روانی و بیمار و اهل بیمارستان و به زعم الهیون عالم عارفترین عرفای زمانه.

خدا یا اینجا کجاست ؟ !

یاد سپهر بخیر! من شنیده بودم داستان اصحاب کهف رو که وقتی فهمیدند پولشون دیگه سکه نداره و خلاصه خیلی چیزهای دیگر رو. از خدا خواستند وفاتشون رو برسونه مبادا این بچه ها مثل سپهر دعای عجل وفاتی بخونند ؟!

مبادا خانواده هایشان احساس حقارت کنند؟!هیچوقت یادم نمی ره اون جانبازی رو که تعريف  می کرد تو میدون ولیعصر تهران رفته بود و از خانمی پرسیده بود چرا شلوار شما اینقدر کوتاهه و اون خانم گفته بود: احمق بی شعور متحجر این ترقی و پیشرفته به این می گن کلاس . و اون جانباز به تشنج افتاده بود و با بر خورد بد پلیس و مردم مواجه شده بود. پیش اون مردترین مردای عالم و غیور ترین غیرتی های هستی  کم آوردم و اشکم جاری شد. راستی رفقا اینها چه کسانی هستند ؟ ! کلید ترقی ما ؟! سند پست و مقام ما ؟! سند غیرت امت حزب الله ؟! آدمهایی که به درد دفن شدن در بیمارستانها و به قول امروزی ها یعنی همان مترقی ها و   امروز ی ها تیمارستانها؟! مگر نه اینکه هنوز هم که هنوز است در دانشگاههای ایران عده ای در رشته باستان شناسی  درس می خوانند تا استخوانهای پوسیده سربازان هخامنشی و سلجوقی و غیره را کشف کنند ؟ ! مگر اینها همسنگران شهدا نبودند ؟! مگر اینها سند زنده انقلاب نیستند ؟! مگر اینها واسطه نان و آب پشت میزنشینها نیستند ؟! پس چرا باید زیر آوار فراموشی دفن شوند ؟! مگر ما به شهدا بدهکار نیستیم ؟! باورنمی کنید وقتی که یکی از این جانبازان بزرگواردرگوش من گفت با انقلابی که به دست شما سپرده ایم چه کرده ايد؟!

ازخداطلب مرگ کردم !

باورکنید ما مسئولیم ؟!

قبرستانهای تحجر و پوسیدگی هخامنشی و سلجوقی و ... را رها کنید رفقا که: پهلوان زنده را عشق است .

سری به بهشت خدا بزنید که بهشتیان آغوش به رویتان گشوده اند.

 

 

 

 

/ 23 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ياس

سلام عزيز .. واقعا دست تو و همه اونايی که به اين جانبازا توجه ميکنن درد نکنه .. انشالله که با ظهور آقامون همه چيز درست بشه و اين جانبازامون از اين سختی ها رهايی يابند .. به اميد آن روز .. يه سرم به من بزن .. التماس دعا.. يا علی

نيما

سلام. به نظر ديوونه حسين اونيه که روی اعتدال و ميونه روی عمل کنه...

taha_erf

سلام مومن....نوشتی اما خيلی نااميدانه...چی کار بايد بکنيم وقتی اين بهشتيان رو خدا حجت قرار داده برای ما روی ارض واسعش؟...در اين عرصه با يار بودن خوش است....به رسم شهيدان سرودن خوش است...بيا در خدا خويش را گم کنيم....به رسم شهيدان تکلم کنيم....مگر سوخت جان من از فرط عشق.....خموشی است هان!اولين سرط عشق....بيا اولين سرط را تن دهيم....بيا تن به از خودگذاشتن دهيم....ببين لاله هايی که در باغ ماست...خموشند وفريادشان تا خداست....چو فرياد با حلق جان می کشند....تن از خاک تا لامکان ميکشند....سزد عاشقان را در اين روزگار....سکوتی از اين گونه فرياد وار....بيا با گل لاله بيعت کنيم....که الاله ها را حمايت کنيم.....حمايت ز گل ها گل افشاندن است...هماواز با باغبان خواندن است...يا علی مدد...التماس دعا

طلبه نت

سلام....خوشحال شدم اينجا را ديديم انشا الله به همين منوال تو قلب امريکا وقلب مردم امريکا ودنيا را تسخير خواهيم کرد يا علی مدد

خیبریان

بسم رب الشهدا سلام ! از سعادت گفتی و ما از اشک ( اشك، آب رحمتی است كه همه تیرگی‌ها را از سینه می‌شوید و دل ما را به عین صفا، كه فطرت توحیدی عالم باشد، اتصال می‌بخشد سيد مرتضی )

hamideh

سلام.منم تبريک ميکم.البتخه با تاهير.راستی،تقبل الله....

حاج حميد

سلام . مطلبتونو خوندم. براتون ارزوی موفقيت دارم. انشالله در پناه گل نرگس موفق و سربلند باشيد. در ضمنا وبلاگ حاج حميد برای آخرين بار به روز شد. خدا نگهدار و التماس دعا

آشنای غریب

سلام علی جون..... خيلی با صفايی برادر....ادم تا تو اون بهشت پا نگذاره نميدنه چه جاييه ....برام دعا کن اخوی ...ياعلی

تهراني

باسلام اين ديدارها سعادت زيادی می طلبه ...کاش ميشد براشون کاری کرد ... هروتق ادم ميره اونجاناارحت ميشه ...دلش ميگيره ...همين ..کاش علاوه براين ديدارها می شد بامسئولان امرهم ديدارکرد ... اونا يک روزبرای ما همه کارکردند ولی ماچی کارمون شده ديدارواشک ... مگرميشه که نشه کاری کرد..ماهمش می گيم بعدازشهداچه کرديم ... مابرای ايناکه کنارمون هستند هيچ نکرديم چه برسه شهداکه رفتند ...انشاءا... که شرمنده نشيم ....ياعلی