/ 30 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
be dardeton nemikhore

وای چه گرد و خاکی ..اوهو.. اوهو... متروکه اس.!!! آهاااااااااااااااای اينجا صاحب نداره؟؟؟

f.montazer

سلام من از اهنگ وب لاگ تون خيلی خوشم اومد ميشه چه جوری می تونم دانلود کنم؟ اگه کمکم کنيد ممنون ميشم

منتظرقائم

سلام. وبلاگ خیلی باحالی داری ولی انگار سرت شلوغ شده آپدیت نمی کنی....اخوی فکر وبلاگ نیستی فکر ما باش التماس دعا یامهدی

simaaaaaaaaa

وای اونی که اون بالا نوشتی منو دييونه کرد می شه هر وقت چک کردی برام اف بذاری فوت شهيد شدن رو بگی

سایت اطلاع رسانی فرهنگی شاهد

سلام دوست عزیز. پیشاپییش عیدتون هم مبارک. در صورتی که تمایل داشتیه باشید که لینک وبلاگ شما در سایت اطلاع رسانی فرهنگی شاهد (www.shahed.isaar.ir) قرار بگیرد لطفا پس از درج لینک این سایت در وبلاگ خود، مراتب را به info@navideshahed.com و یا navideshahed@yahoo.com ما اطلاع دهید.=== > با احترام و آرزوی شادکامی و سلامتی برای شما====>مدیریت سایت اطلاع رسانی فرهنگی شاهد

golbange sahar

سلام...خدايا! ياريم ده تا از جماعت سوداگر نباشم كه از بيم فرداي شمار دست از خطا مي كشند تا در آن روز به پيشگاهت پريشان و از شرم سر به گريبان نباشند. دستگيرم شو تا از مردم دل آگاه باشم. كه در همه حال، حرمت دوست نگه مي دارند ، زيرا مي دانند در همين دم حاضر است و بينا و فردا دور است، اما دوست نزديك تر از رگ گردن. پس مر متاتني عطا كن تا يك دم در حضور دوست آنچه ناپسند اوست، از من سر نزند.

شهریار

وای از این همه خضوع سرم گیج رفت . بیهوش شدم . آمبولانس خبر کنید که آقای تیر خلاص زن بعد از آن همه جنایت در وزارت اطلاعات و دزدی در استانداری اردبیل و شهرداری تهران سر به آسمان برده و برای معبودش شیطان عبادت می کند . اما با تمام این حرفها احمدی نژاد یک حسن دارد و آن هم این است که با این خرابکاری هایش سرانجام جمهوری اسلامی را با تمام وابستگانش با سر به ته چاه خواهد برد.