مرگ بر اسرائيل ..

 


 


اسرا ئيل بايد از صحنه روزگار محو شود           


 امام خمينی (ره)

/ 17 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
bache naneh

سلام . وبلاگ شما چيزی نيست جز پاره ای دل نوشته. هدفمند نباشيد مفت نخواهد ارزيد. در ارتقای سواد دوستانتان بکوشيد آنگاه خواهيد ديد که به دورتان حلقه می زنند . اکنون خود را گول نزنيد و به خود نباليد که مگسانند گرد شيرينی! اما به شما اخطار می کنم! شما که خداوند بر سرتان منت گذارده و قدرت کلام و سخن وری داده* دست از پا خطا کنيد* با قلم ناچيز اما تيز من رئبرئ خواهيد شد. والسلام

taha_erf

سلام....آقای بچه ننه عزيز چرا فکر می کنيد پاره ای دلنوشته ارزش بيان نداره؟.... مگه نمی گن هر انچه از دل برآيد لاجرم بر دل نشيند؟....يا علی مدد ...التماس دعا

bache naneh

سلام پسرم. دل نوشته خوب است اما همانند نمک غذا ماند که کمی آن صدای دوستان در آورد و زياديش صدای چشم و قلب. اما چه بهتر بود که وقتی پا به وبلاگی می نهاديم* عطر خوش تخصص در آن طنين-انداز باشد. چه زيباست که با هر آن چه در توان داريم* برای کمک و مساعدت در طبق اخلاص می نهاديم. سر بر افراشته نگاه می داشتيم که انقلاب آن پير راحل* متخصص می پروراند. متعهد می پروراند.

bache naneh

اما روی صحبتم با پسرم سماور. شنيده ام که شما طلبه هستيد. آيا در حوزه هايمان به سان دانشگاهيان با نت برداری و شب های امتحان درس به پيش می -رود؟ من در وبلاگتان انتظار مباحثه های طولانی را داشتم. پس کشمکش بر سر تک جمله ها کو؟ مناظره بر سر موضوعات فلسفی و مکتبی کجايند؟ وبلاگتان را به تخصصتان آزين کنيد.

bache naneh

ادامه- آيا نديديم بزرگانمان که کتب می نوشتند برای هدايت؟ مگر آن ها الگو نيستند؟ مگر استاد گراميم مطهری اين گونه نبود؟ چه سود که هم اکنون قدرش می دانم و چه حاصل؟ زندگيتان را به دو چيز بياراييد: تخصص و تعهد. از همين وبلاگتان شروع کنيد که مايهْ هدايت دوستان و ديگر شود. الحقر. بچه ننه.

ميترا

سلام.وبلاگ بسيار خوبی است.از خداوند بزرگ توفيق شما را خواهانم.

bache naneh

سلام آقای سماور. صحبت های تکراری* شعارهای تکراری. شما اين رو بگيد. اما واقعيت چيزی ديگر است. مردمان به لباستان توجه بيشتری می کنند تا به شخصيتتان. اگر سر سوزنی و کتر از آن خطا و اشتباه ببينند* به نام دين و لباس پيغامبر خدا گزاشته می شود و نه شخص اقای سماور.

bache naneh

راستی. سوالی است که چند صباحی مرا به خود مشغول کرده. شما چرا با اين آی دی می آييد؟ ممنونم که جواب می دهيد

علی

سلام دوست عزيز آقای بچه ننه اصلا زندگی دچار روزمرگی شده اما شعارهای خمینی بت شکن نه رفیق این شعار شعار خمینیه بت شکنه ما حاظریم برای کلمه کلمه شعارهای خمینی بمیریم و تکه تکه بشیم پس این شعار تکراری نیست گاهی حرفای روشنفکرانه ما تکراریه یعنی اینکه خیلی ها خواستند ادای رو شنفکرا رو در بیارن تکراری شده خدا ما رو از این طور اعمال و رفتار و افعال به دور نگه داره . من به اين ايدی علاقه دارم هر کسی يه سليقهای داره ديگه اخوی . اما بعد لباس رسول الله زمانی لباسه رسول خداست که تن رسول خدا باشه اين لباسهايی که تن من و شماست لباس من و شماست خيلی بده ادم به صرف ريش و تسبيح و پيراهن سفيد و سياه و لباس رسول الله نظر بده و به پاي لباس بذاره چيزی رو من و شما رسالتمون همینه اگه می بینیم چیزی توی جامعه مساوی با فرهنگ بده کنارش بذاریم .خدا همه ما روهدايت کنه .