به وبلاگ رقص اعتقاد خوش اومدین . سربند يا زهراي شهدا هميشه روي من تاثير داشته و اعتقاد منو دگر گون کرده و به رقص در آورده و غيرتم رو به جوش وقتي که سربند شهيدي در باد با احتزازه مثل اينه که تمام عالم در حال سجده به اون تکه پارچه ملکوتي اند . شهادت فقط جسماني نيست ميشه تو اين جهان هم شهيد شد پشت ميز مدرسه تو کلاس درس تو دانشگاه و خلاصه همه جا ميشه شهيد شد و سربند اون شهيد هم مقدسه دقيقا به تقدس همون سربند يازهراي شهداي جنگ . بايد دل رو صاف کرد و نيت رو خالص فقط يه يا علي بايد بگي و حرکت الهيت رو آغاز کني تا منشاء اثر در عالم باشي . براي شهادت ما و فرج اربابمون دعا کنيد آ رزوي قلبي ما شهادت و زيارت اربابمونه التماس دعا
نماهنگهاي عاشورايي

يا اهل العالم
کربلا کرب و بلا
بهشت زهرا
صداي زنگ قافله
ميلاد امام رضا
ز کربلا اومدم - مهدي سلحشور
saye


گروههاي فرهنگي


1.گروه فرهنگي وبلاگ نويسان حزب الله در پارسي بلاگ
2.گروه فرهنگي وبلاگ نويسان حزب الله در پرشين بلاگ

۱۳۸٦/٤/٢

واقعا آقای خاتمی يک طلبه است ؟!
ديروز جلوي درب فرهنگ سراي پايداري داشتم رد مي شدم که دختر بچه 10 ساله اي از من سئوال کرد : مي شود با يک مرد دست داد ؟!

به او گفتم نه مگر اينکه با شما محرم باشد . در نگاه معصومانه دختر بچه، اين را حس مي کردم که به من، با نگاه يک آدم دو رو مي نگرد ....

از او پرسيدم عمو جان چرا اينطوري نگاه مي کني ؟!

گفت چرا حرفهايي را مي زنيد که خود عمل نمي کنيد ؟!

به او گفتم : من تا به حال با هيچ نامحرمي دست نداده ام !

او گفت آقاي خاتمي چطور ؟!

 

مگر او هم يک طلبه نيست ؟!

سئوال عجيبي بود ! ساعتها ذهنم را به خود مشغول کرد بود که واقعا مگر آقاي خاتمي يک طلبه نيست ؟ به فرض که دست دادن با يک خانم اجنبي يا فشردن شانه يک زن مسلمان خلاف شئونات اسلامي نيست که البته طبق فتاواي علماي عظام هست .

 فيلم سالگرد دوم خرداد و دسته گل آقاي خاتمي

يادم مي ايد که استاد ما حضرت آيت الله صاحب الزماني مي فرمودند: علما بايد اهل احتياط باشند ، اگرروزي لباس روحانيت پوشيديد و ديديد نمي توانيد شان آن را رعايت کنيد به ان لطمه نزنيد و آن را به تن نکنيد .

يادم هست که خود ايشان وقتي نتوانسته بود جواب خانمي را بدهد که از او پرسيده بود آشيخ ساعت شما چند است ؟! گفته بود نمي دانم . آن خانم او را خطاب قرار داده بود و گفته بود: خوب پس چرا تو که چيزي به اين سادگي را نمي داني لباس رسول الله پوشيده اي تا آخر عمر چفيه به سر مي بست عوض عمامه.کما اينکه ايشان عالم بي نظيري بودند .

نمي دانم آقاي خاتمي چرا ملبس به اين لباس فاخر شده اند ؟!

فقط اين را مي دانم که راي آوردن و رئيس جمهور شدن و يا رئيس مجلس شدن و يا هر رياست ديگري را به دست آوردن به لکه دار کردن لباس رسول الله نمي ارزد .

تا به حال در طول دوران طلبگي ام نديد و نشنيده بودم که طلبه اي شعون روحانيت را زير سئوال برده و اين آبروي حسيني و فاطمي و علوي را لکه دارد کند .

البته اين منهاي لطماتي است که ارزشهاي اسلامي در زمان هشت سال حکومت آقاي خاتمي خورده است و هنوز هم اثرات آن لطمات در خيابانها مشهود است .

اميدوارم که دادگاه ويژه روحانيت لااقل ازايشان بپرسند که چرا اين اتفاق افتاده است و ذهن اين همه جوان و نوجوان پر از سئوالها و شبهات شده است.

چندهفته پيش که بحث ازدواج موقت مطرح بود همه نظر مي داند و نقد مي کردند ، اما امروز که حرف از تجاوز به حريم عفت عمومي است ، حرف از ترويج فسق در جامعه است و حرف تخريب اذهان نسل سوم و چهارم انقلاب ،همه زبان در کام برده ايم و ساکتيم ...

علی

[ خانه| آرشيو | پست الكترونيك ]

نوشته هاي قبلي


مهمونهاي رقص اعتقاد


وبلاگهاي ارزشي


حضرت تنهايي

عين شين قاف

خدا.چت.مذهب

شيعه

اشک يخي

خادم الشهدا

زخم آسمان

مجنون ولايت

تروريسم مقدس

شهد شهادت

دلنوا

عرفه

عطر نماز

محب فاطمه

دولت عاشقي

فتح خون

يه دختر سه ساله

هيهات من الذله

لاله هاي بسيجي

وبلاگ امير عباس

وب نوشت

سايتهاي خبري سياسي اجتماعي


سايت خبري بازتاب
واحد مرکزي خبر
خبر گزاري فارس
خبرگزاري مهر
ايرنا
ايسنا
همشهري
مردمسالاري
بانک اطلاعات املاک
بانک اطلاعات تجهيزات صنعتي
شرکت سهامي فرش ايران
بانک ملي ايران

سايتهاي ارزشمندفرهنگي


شهيد مطهري

حوزه

غدير

تبيان

نشريه موازي

آئينه

موعود

شبکه امام مهدي عج