به وبلاگ رقص اعتقاد خوش اومدین . سربند يا زهراي شهدا هميشه روي من تاثير داشته و اعتقاد منو دگر گون کرده و به رقص در آورده و غيرتم رو به جوش وقتي که سربند شهيدي در باد با احتزازه مثل اينه که تمام عالم در حال سجده به اون تکه پارچه ملکوتي اند . شهادت فقط جسماني نيست ميشه تو اين جهان هم شهيد شد پشت ميز مدرسه تو کلاس درس تو دانشگاه و خلاصه همه جا ميشه شهيد شد و سربند اون شهيد هم مقدسه دقيقا به تقدس همون سربند يازهراي شهداي جنگ . بايد دل رو صاف کرد و نيت رو خالص فقط يه يا علي بايد بگي و حرکت الهيت رو آغاز کني تا منشاء اثر در عالم باشي . براي شهادت ما و فرج اربابمون دعا کنيد آ رزوي قلبي ما شهادت و زيارت اربابمونه التماس دعا
نماهنگهاي عاشورايي

يا اهل العالم
کربلا کرب و بلا
بهشت زهرا
صداي زنگ قافله
ميلاد امام رضا
ز کربلا اومدم - مهدي سلحشور
saye


گروههاي فرهنگي


1.گروه فرهنگي وبلاگ نويسان حزب الله در پارسي بلاگ
2.گروه فرهنگي وبلاگ نويسان حزب الله در پرشين بلاگ

۱۳۸۳/۸/۸

نو نوار شدن به همت تروريسم ها ...

 بچه ها سلام

    هميشه يادم مياد که يه موقع هايی شبای عيد که ميشد بابا مامانم ، دستمو می گرفتند می بردند بازار و خلاصه کلی نو نوارمون می کردند .

    هميشه عشقمون  تو دوران بچگی اين بود که زودتر عيد بياد خيلی صفا ميکرديم از اومدن عيد حالا فرق نمی کرد عيد از نوع باستانيش يا عيد از نوع اسلاميش اون روزا برای ما فرق نمی کرد که کدوم نوعشه مهم اين بود که ما با بچه های فاميل دور هم جمع ميشديم و بساط شيطنت و بازی گوشيمون فراهم ميشد و خلاصه زمين و زمون رو بهم ميريختيم .

   نزديک چند ماه بود که از عمر اين وبلاگ می گذشت آقا به هر کی التماس می کرديم که رفقا تو رو خدا يکی يه قالب مشتی برا اين وبلاگ ما جور کنه  خلاصه بزرگ و کوچيک و خورد کلان و پير و جوون از زيرش فرار می کردند و خلاصه هيچکدوم حالی به اين وبلاگ ما نمی دادند تا اينکه تو يه عمليات انتحاری با يه تروريسم اونم از نوع مقدسش رفيق شديم و خلاصه گرای اين وبلاگ رو داديم بهش که دينامت بذاره و منفجرش کنه  بابا دمش گرم از قديم و نديم گفتن هر چی قديميش خوبه حتی رفيق و اين حرفا ، شنيديد اما نه رفقا از من بپرسيد ميگم  همه چی مقدسش خوبه حتی تروريسم  خلاصه اين آقا صادق گل تو اين شب تولد امام حسنی دست مارو گرفت و برد بازار و يه قالب قشنگ برامون خريد و تنمون کرد .

   ما هم نامرديم نمی کنيم و دو تا دعا براش می کنيم اول اينکه از خدا می خوايم ان شا الله که دامادش کنه و ۱۰ تا نه ۱۵ تا پسر کور و کچل خدا بهش بده  بعدم اينکه ان شا الله خدا بهش توفيق بده توی يه عمليات انتحاری به ارزوی ديرينش که شهادته برسه

 

 ان شا الله

علی

[ خانه| آرشيو | پست الكترونيك ]

نوشته هاي قبلي


مهمونهاي رقص اعتقاد


وبلاگهاي ارزشي


حضرت تنهايي

عين شين قاف

خدا.چت.مذهب

شيعه

اشک يخي

خادم الشهدا

زخم آسمان

مجنون ولايت

تروريسم مقدس

شهد شهادت

دلنوا

عرفه

عطر نماز

محب فاطمه

دولت عاشقي

فتح خون

يه دختر سه ساله

هيهات من الذله

لاله هاي بسيجي

وبلاگ امير عباس

وب نوشت

سايتهاي خبري سياسي اجتماعي


سايت خبري بازتاب
واحد مرکزي خبر
خبر گزاري فارس
خبرگزاري مهر
ايرنا
ايسنا
همشهري
مردمسالاري
بانک اطلاعات املاک
بانک اطلاعات تجهيزات صنعتي
شرکت سهامي فرش ايران
بانک ملي ايران

سايتهاي ارزشمندفرهنگي


شهيد مطهري

حوزه

غدير

تبيان

نشريه موازي

آئينه

موعود

شبکه امام مهدي عج